Remigiusz Mróz- polski pisarz książek

Polscy psiarze mogą zapracować sobie na wielką karierę. Liczy się przede wszystkim kreatywność, ale też pomysł na siebie. Świetny pomysł na siebie miał na pewno Remigiusz Mróz. Jest to pisarz, który pochodzi z Opola, swoją przyszłość chciał związać z prawem, ale ostatecznie zdecydował się na pisarstwo. Jego powieści obecnie znane są w całej Polsce, a jego osoba jest ceniona przez czytelników w każdym wieku. Warto zapoznać się nie tylko z jego literaturą, ale też z jego osobą.

Remigiusz Mróz- pisarz i twórca książek

Remigiusz Mróz jest pisarzem, który debiutował w 2013 roku. Jeszcze wtedy nikt nie mógł przypuszczać, że kariera pisarza rozwinie się tak szybko i potoczy w tak pomyślny sposób. Warto przyjrzeć się bliżej postaci Mroza i przekonać się, czemu jego twórczość stała się tak uwielbiana. Już na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że pisarz ma niebywały talent retoryczny. Jego książki wyróżnia wyjątkowa narracja, pełna uczuć oraz wrażliwości na detale. Warto się przyjrzeć książkom Mroza, a w szczególności serii z Joanną Chyłką, która jest jedną z najsłynniejszych serii w Polsce. Nie jest to jednak jedyna seria Mroza. Co jeszcze można znaleźć?

Remigiusz Mróz- serie książkowe oraz powieści pisarza

Remigiusz Mróz jest twórcą, który tworzy wiele serii książkowych. Jako że sam jest prawnikiem, to napisał też niejedną serię, która odnosi się do tego zawodu. Warto wiedzieć, że pisarz jest znany także z innych serii. Seria z komisarzem Edlingiem również dotyczy tematów związanych z prawem. To, co jeszcze warto wiedzieć na temat pisarza, to jego najnowsza książka. Jest nią “Projekt Riese”. Książka opowiada o faktycznym miejscu, które można znaleźć w Polsce. Są to ruiny starego, niemieckiego projektu Riese. Nie wiadomo dokładnie, co miał ten projekt znaczyć, ale do dziś pozostaje on otwarty dla turystów. Mróz przedstawia historię, w której to miejsce nabiera nowego znaczenia. Czytelnik może zapoznać się z historią, która jeszcze może się wydarzyć. Warto się z nią zapoznać.