Remigiusz Mróz- co warto wiedzieć na temat pisarza

Remigiusz Mróz to pisarz, który jest znany w całej Polsce. Jego osoba jest znana przez książki, które zaczął tworzyć już dziesięć lat temu. Mróz debiutował w 2013 roku, a od tamtego czasu jego kariera zaczęła być uosobieniem sukcesów. Mróz jest znany z wielu serii książkowych, bestsellerów oraz własnej autobiografii. Do tego pisarz nie próżnował i napisał nawet cykl poradnikowy dla początkujących pisarzy. Jego najnowszą książką jest “Projekt Riese”, która opowiada o faktycznym miejscu. Co jeszcze warto wiedzieć na temat pisarza?

Remigiusz Mróz- pisarz kryminałów i nie tylko

Remigiusz Mróz jest pisarzem, który może być znany zwłaszcza kryminałów. Jego najsławniejszy książki, czyli na przykład Kasacja oraz Behawiorysta to właśnie kryminały, które opowiadają także o ludzkiej naturze oraz problemach. Mróz jednak nie stroni od innych gatunków. W jego książkach można znaleźć wątki romantyczne, a także takie z literatury obyczajowej i nie tylko. Prócz tego Mróz jest znany z tego, że napisał książkę o sobie. Przedstawił tam wiele szczegółów na temat swojego życia, choć można je także znaleźć na stronie internetowej, która jest dedykowana Mrozowi. Warto też wiedzieć, że pisarz ma wiele nawyków.

Remigiusz Mróz- pisarz pełen nawyków

Remigiusz mróz (tanio kupisz tutaj) to pisarz pełen nawyków. Jego dzień wygląda w bardzo określony sposób. Mróz codziennie pije dużo zielonej herbaty, jak sam mówi, kawy nie pije w ogóle. Prócz tego pisarz jest zapalonym sportowcem. Codziennie biega do pobliskiego lasu w godzinach popołudniowych. Prócz tego Mróz pisze książki w bardzo szybkim tempie. Jest on znany z tego, że wydaje nawet kilka książek w roku. Wiele pisarzy ogranicza się do jednej bądź też dwóch pozycji premierowych w roku. Jednak Mróz postanowił, że jego znakiem rozpoznawczym będzie zabójcze tempo pisania. Warto zapoznać się z najnowszą książką Mroza, która opowiada o tragedii. W pewnym miejscu dochodzi do kataklizmu, a uwięziona zostaje grupka turystów. Nie wiedzą oni jednak jeszcze, że to dopiero początek prawdziwej tragedii.